Радіоканальна контрольна панель економ класу

Радіоканальна контрольна панель економ класу Visonic PowerMaxExpress

Найновіша ультра-компактна радіоканальна контрольна панель із вбудованим мультиканальним комунікаційним інтерфейсом на 29 радіоканальних зон охорони, призначена для захисту нерухомості. Захищає від вторгнення, пожежі, запобігає аварійним ситуаціям. Також вона дозволяє   керувати освітленням та іншими електричними пристроями у Вашому домі та контролювати діяльність людей похилого віку, що залишаються вдома. Стан панелі виводиться візуально. У невеликому стильному корпусі панелі містяться всі основні модулі, які багато систем просто не здатні вмістити в рамках одного цільного пристрою.

Основні характеристики та переваги:

  • 29 бездротових та 1 провідна зона охорони
  • Чотири розділи охорони
  • Базова комплектація: пасивний інфрачервоний сповіщувач несприйнятливий до тварин NEXT K9-85 MCW, магнітоконтактний сповіщувач МСТ-302N, чотириканальний радіопередавач-брелок МСТ-234, акумулятори, блок живлення
  • Повідомлення на телефон користувача: звукові сигнали та/або SMS* повідомлення
  • Дистанційне керування з телефону: тональні сигнали та/або SMS* команди
  • 5 каналів передачі даних на ПЦН: телефонна мережа, GSM*, GPRS*, інтернет, SMS
  • На вибір: GSM/GPRS* модем або Broadband модуль (Інтернет-на ПЦН)'
  • Підтримує всі пристрої PowerCode та CodeSecur, всі пристрої з двостороннім радіозв'язком, а також детектор температури (МСТ-560)
  • Термін роботи панелі без мережі 220В до 16 годин

Примітка:
* При встановленні модуля GSM-350/4
' У розробці

Контрольна панель PowerMax Express розпізнає безліч подій - тривоги, спроби зламування детекторів та кілька типів несправностей. Повідомлення про події автоматично надсилаються по звичайній телефонній мережі або GSM мережі (при встановленні модему GSM-350/4) на Центральну моніторингову станцію, а також на приватні телефони (голосовим повідомленням/повідомлення SMS). Користувач, отримавши таке повідомлення, може вжити відповідних заходів. Система розділів дозволяє ставити під охорону до чотирьох незалежних приміщень за допомогою різних кодів користувачів, призначених у кожен розділ. Розділ може бути поставлений або знятий з охорони, незалежно від стану інших розділів системи. Таким чином, постановка або зняття з охорони будинку не впливає на статус охорони сейфа, який зазвичай охороняється більшу частину часу. Контрольна панель керування PowerMax Express збирає дані від різних детекторів розташованих в зоні, що захищається, і по периметру. Якщо система не включена в режим охорони, вона видає візуальну та звукову інформацію про свій стан, а також видає тривогу при виявленні диму або вторгненні в цілодобову зону (зона активна 24 години на день). У режимі охорони система видає тривогу при виявленні вторгнення до будь-якої захищеної зони.

Інші Контрольні панелі:

Радіоканальна контрольна панель преміум класу Visonic PowerMaxPro
Радіоканальна контрольна панель преміум класу
Радіоканальна контрольна панель медіум класу Visonic PowerMax+
Радіоканальна контрольна панель медіум класу
Радіоканальна контрольна панель (знята з виробництва) Visonic PowerMax
Радіоканальна контрольна панель (знята з виробництва)