Радіоканальна контрольна панель преміум класу

Радіоканальна контрольна панель преміум класу Visonic PowerMaxPro

Основні характеристики та переваги:

 • 28 бездротових та 2 провідні зони охорони
 • Чотири розділи охорони
 • Базова комплектація: пасивний інфрачервоний сповіщувач несприйнятливий до тварин NEXT K9-85 MCW, магнітоконтактний сповіщувач МСТ-302N, чотириканальний радіопередавач-брелок МСТ-234, акумулятори, блок живлення, вбудований GSM 200
 • Мовні підказки російською мовою
 • Повідомлення на телефон користувача: Мовні та/або SMS-повідомлення
 • Повне керування з телефону: тональні сигнали та/або SMS команди
 • 2-сторонній аудіо зв'язок з телефоном користувача: прослуховування, запис або розмову
 • Спільно з інтерфейсом ХМ10 та керованими модулями Х10 реалізується система домашньої автоматики
 • 5 каналів передачі даних на ПЦН: телефонна мережа, GSM, GPRS, інтернет, SMS
 • Вбудований GSM/GPRS модем (Інтернет-на ПЦН) та вбудована антена (зовнішня поставляється окремо)
 • Можливість встановлення Broadband IP модуль (Інтернет-на ПЦН), модуля PowerLink PRO (Інтернет- на ПК користувача; відео/управління)
 • Підтримує всі пристрої PowerCode та CodeSecur, всі пристрої з двостороннім радіозв'язком, а також детектор температури (МСТ-560)
 • Час роботи панелі без мережі 220В до 48 годин (з 2-ма акумуляторними касетами)
 • Елегантний дизайн, синє підсвічування дисплея та клавіш
 • Підтримка переговорних пристроїв: Speakerphone та домофонів 

Розширені можливості PowerMaxPro:

GSM-канал

У корпусі панелі розміщено GSM-модуль з внутрішньою антеною. Якщо рівень сигналу від базової станції недостатній, то платі є гніздо підключення зовнішньої антени. Примітно те, що PowerMaxPro залишено можливість підключення зовнішнього GSM-модуля, який оснащений незалежним блоком безперебійного живлення.

RS-232-порт

PowerMaxPro під час встановлення додаткового модуля отримує два порти RS-232. Тепер стало можливим одночасне підключення кількох пристроїв до панелі контрольної. Наприклад, таких як модуль PowerLink (передача відео) та радіоканальний GPRS-передавач системи передачі сповіщень на станцію моніторингу.

Модуль мовного супроводу

Ефективність цього модуля максимальна, коли використовується телефонна лінія або вбудований GSM-модуль – можна дистанційно прослухати, що відбувається в приміщеннях, дізнатися про статус системи охорони і т.д. 

Автоматична система виявлення протікання та перекриття подачі води

Найбільш затребуваним аварійним сповіщувачем є сповіщувач протікання води MCT-550. Базовий варіант системи MCW-570 буде поставлятися у вигляді комплекту, що складається з контролера, одного детектора протікання води MCT-550, клапана перекриття холодної води та джерела живлення. Залежно від індивідуальних вимог замовника, система може бути доукомплектована клапаном перекриття гарячої води і десятьма детекторами протікання. Ця система унікальна завдяки відсутності кабельних з'єднань між сповіщувачами, які можуть бути встановлені на різних поверхах будинку та підключені до контролера, що розташований у розподільчому вузлі. Монтаж комплекту є максимально простим і не вимагає професійних навичок установників систем безпеки. При спільному використанні PowerMaxPro та комплекту MCW-570 власник житла найбільш надійно захищений від протікання: система автоматично перекриє надходження води та передасть мовленнєве або SMS-повідомлення на мобільний телефон. 

Управління будинком

Багато функцій панелі відносяться до її використання в системі "Розумний дім". Побудова такої системи здійснюється на базі модулів Х10 домашньої автоматики, які підключаються до існуючої в будинку електромережі на 220 В. Способи управління виконавчими модулями можуть бути різні: включення щодо взяття під охорону, затримки на вхід, порушення зони (наприклад, спрацьовування детектора газу), з брелока, з будь-якої клавіатури або за заданим розкладом. Загалом із системою може працювати до 16 груп керованих модулів.

Сумісність

PowerMaxPro повністю сумісний з усіма цифровими телефонними приймачами на ринку. Якщо на об'єкті немає телефонної лінії, то GSM-модуль Visonic здатний передати тривожні повідомлення на ці приймачі аналоговим каналом GSM. Якщо GSM-зв'язок у місці розташування панелі нестійкий, можна скористатися передачею сигналів по каналу CSD або GPRS. 
Розширений асортимент сумісного обладнання.

На відміну від інших контрольних панелей серії PowerMax, нова модель сумісна з 6-кнопковими брелоками MCT-237, оснащеними РК-дисплеями та дуплексним зв'язком. Основне призначення подібних пристроїв – дистанційне інформування користувача про статус системи при постановці/знятті з охорони.

Ще одним пристроєм, який працює спільно з PowerMaxPro, є радіоканальний детектор температури MCT-560 з чотирма заданими рівнями температури.

Інші Контрольні панелі:

Радіоканальна контрольна панель економ класу Visonic PowerMaxExpress
Радіоканальна контрольна панель економ класу
Радіоканальна контрольна панель (знята з виробництва) Visonic PowerMax
Радіоканальна контрольна панель (знята з виробництва)
Радіоканальна контрольна панель медіум класу Visonic PowerMax+
Радіоканальна контрольна панель медіум класу