VISONIC | Офіційний представник в Україні

Visonic Ltd — міжнародний розробник та виробник високоякісних електронних систем забезпечення безпеки. Ми націлені на підвищення способу життя людей шляхом збільшення почуття їхньої захищеності. Наші зручні в роботі інноваційні домашні системи безпеки, системи аварійного реагування - життєво важливі частини щоденного сімейного життя для людей будь-якого віку. Надаючи в реальному часі зв'язок між сім'ями, будинками, власністю, доглядальницями та мережами громадської підтримки, ми даємо людям здійснювати своє повсякденне життя з повною впевненістю, що їхні близькі та їхня власність у безпеці.

«Ми пропонуємо світ, де кожен може насолоджуватися особистою безпекою та свободою вибору свого власного життєвого стилю, і бути спокійним за свою власність, де б він не був»

Компанія Visonic Ltd заснована 1973 року в Ізраїлі. У 2008 році товарообіг компанії склав понад 85 мільйонів доларів, таке збільшення товарообігу майже вдвічі перевищує світове зростання ринку в сегменті охоронно-пожежних сигналізацій. Починаючи з 2005 року і до сьогодні Visonic є компанією №1 серед виробників охоронного обладнання.

Через розвинену мережу дистриб'юторів та дочірніх компаній, що знаходяться більш ніж у 70 країнах, Visonic Ltd взаємодіє з організаціями та підприємствами, що займаються встановленням та обслуговуванням охоронних систем. Представники компанії регулярно проводять навчальні семінари для технічних фахівців та менеджерів.

Найбільшої популярності компанія отримала в галузі конструювання та виробництва радіоканальних систем охорони. Споживачі з усього світу високо оцінили переваги радіоканального обладнання серії PowerMax. Підтвердженням цього є понад мільйон встановлених та працюючих систем у всьому світі.

Якість продукції Visonic підтверджена численними сертифікатами як окремих країн, так і міжнародних сертифікаційних органів. Устаткування компанії Visonic, яке реалізується в Україні, має необхідні сертифікати на відповідність українським стандартам.

Офіційний дистриб'ютор Visonic Ltd в Україні — компанія «Безпека»

 

Україна, 04050 Київ, вул. Мельникова, 6
тел.: (044) 490-28-38
visonic"visonic.com.ua

Наша місія: найповніше задоволення потреб усіх верств населення в надійних, функціональних і технологічних системах безпеки.

Наша мета: створення бізнесу, що відповідає високим професійним та етичним стандартам. Наші фахівці готові надати консультації не лише технічного характеру, а й дати рекомендації з питань маркетингу, організації продажу та обслуговування.

Для активного просування продукції Visonic компанія «Безпека» формує дилерську мережу по всій території України.

Також ми пропонуємо співпрацю архітекторам, дизайнерам, проектним та будівельним компаніям.